Zadaszenie basenu Terra

TERRA jest najniższym zadaszeniem basenowym z firmy ALUKOV, które niemalże odwzorowuje powierzchnię terenu. W pozycji zamkniętej umożliwia absolutny, niczym nienaruszony widok do ogrodu oraz na okolicę basenu. W pozycji otwartej jest subtelnym niewymagającym dużo przestrzeni zadaszeniem, które podkreśla nowoczesną architekturę.
 

Zadaszenie TERRA docenią wszyscy ci, którzy chcą, z lekką przesadą, „niewidzialne" zadaszenie z widocznymi korzyściami takimi jak ochrona wody przed zanieczyszczeniami, regulacja temperatury wody i zabezpieczenie przed niechcianym wpadnięciem do basenu.

Jednoszynowy system zadaszenia TERRA gwarantuje wolny od barier dostęp z trzech stron basenu, nie jest wymagający jeżeli chodzi o miejsce i jest łatwy w utrzymaniu. Przesuwanie zadaszenia jest zarazem bardzo łatwe i wygodne. Wysokie wymagania dotyczące elementów zabezpieczających i wytrzymałości samego zadaszenia oraz prowadnicy są przy zadaszeniu TERRA standardem, tak samo jak certyfikat udźwigu śniegu oraz odporności na wiatr.

Zadaszenie TERRA - oznacza posiadanie nieprzerwanej kontroli nad basenem, ale zarazem idealne wkomponowanie się w otoczenie.

Kolory konstrukcji

Srebrny Biały Beżowy Antracytowy Brązowy Kobaltowy Imitacja drewna

‌Inne kolory na życzenie klienta

Kolor poliwęglanu

Przeźroczysty Matowy

Kolor prowadnic

Beżowy Srebrny Brązowy