Zadaszenie basenu Universe NEO™

Ulubiona klasyka, która nie spowszechnieje... Za sprawą regularnego zaokrąglonego kształtu ten typ zadaszenie nadaje się świetnie do ogrodu, między krzewy, drzewa iglaste oraz rośliny dekoracyjne. Przy szerszych modelach tego zadaszenia wysokość w środku pozwala, żeby pod nim chodzić i umożliwia w ten sposób przebranie się przed kąpaniem lub odwrotnie wytarcie się ręcznikiem po kąpaniu bezpośrednio pod zadaszeniem. Regularny kształt zadaszenia zapewnia najwyższy udźwig, dlatego nadaje się do miejsc z większym obciążeniem śniegiem - śnieg z zadaszenia sam zjeżdża. Zadaszenie to oferujemy również w wersji bez NEO - w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących różnic zachęcamy do konsultacji z naszych przedstawicielem handlowym.

Zadaszenie ELEGANT należy do serii NEO, która swoją wyjątkowość zawdzięcza swoim patentom:

EASY UP
EASY UP to podniesiony system zamykania, dzięki któremu nie będzie już konieczne zginanie się aż do ziemi przy każdym segmencie w celu jego zabezpieczenia.

AIR FRESH
System Air Fresh to kolejna wyjątkowa technologia zadaszenia ALUKOV umożliwiająca wygodną regulację dojścia świeżego powietrza do basenu.

Kolory konstrukcji

Srebrny Biały Beżowy Antracytowy Brązowy Kobaltowy Imitacja drewna

‌Inne kolory na życzenie klienta

Kolor poliwęglanu

 
Przeźroczysty Niebieski Matowy

Kolor prowadnic

Beżowy Srebrny Brązowy