Wybór basenu i konserwacja

Jak wygląda woda w basenie

Wybór właściwego koloru basenu, a tym samym koloru wody, nie musi być wcale takim łatwym zadaniem, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. U nas możecie Państwo wybierać z dużej ilości kolorów i ich odcieni, które będą idealnie komponować się z Państwa ogródkiem. Oferujemy np. odcienie koloru niebieskiego, kolor biały lub piaskowy.

Dla łatwiejszego wyboru przygotowaliśmy dla Państwa wzorniki. W trafnym wyborze mogą Państwu pomóc także zdjęcia ilustracyjne pod artykułem.

Czytaj więcej

Czyszczenie basenu i wody

Jeżeli chcecie Państwo kąpać się w błękitnie niebieskiej i przeźroczystej wodzie przez cały sezon, to konieczne będzie poświęcenie basenowi odpowiedniej uwagi. Jeżeli wybierzecie sobie Państwo do tego celu odpowiednich pomocników, to konserwacja basenu zajmie jedynie minimum czasu.

Czytaj więcej

Konserwacja wody w basenie

Obecnie już nie jest konieczne napuszczanie nowej wody na początku sezonu, jeżeli w właściwy sposób zatroszczycie się Państwo o wodę z zeszłego roku, to będziecie mogli kąpać się w niej bez obaw również w następnym sezonie. Zastosowanie środków chemicznych jest jednak konieczne

Czytaj więcej

Zazimowanie basenu

Sezon kąpania się skończył i co z basenem w zimie? Jeżeli chcemy, żeby basen służył nam niezawodnie również w następnym sezonie, to konieczne jest właściwe jego zazimowanie.
Czytaj więcej

Dlaczego mieć basen

Basen potrafi zwiększyć wartość użytkową Państwa domu i wnieść większe uczucie zadowolenia dla całej rodziny. Baseny plastikowe są doskonałym kompromisem między pierwszorzędną jakością i dostępną ceną.

Czytaj więcejJak wybrać basen

Mieć basen parę kroków od domu, móc si kiedykolwiek odświeżyć, to bardzo kusząca wizja. Dzisiejsza bogata oferta basenów daje niezliczoną ilość typów, kształtów i rozmiarów basenów.

Czytaj więcejKryteria właściwego wyboru basenów

Jeżeli zdecydowaliście się już Państwo na postawienie basenu, to trzeba sobie uświadomić, że tylko na tym to się nie kończy. Trzeba się zastanowić nad właściwym typem basenu, kto i w jaki sposób będzie korzystał z basenu, co oczekujecie Państwo od basenu. Basen jest inwestycją długoterminową, dlatego jest ważne by nie dokonać wyboru zbyt pochopnie.

 Czytaj więcej