System zadaszenia Smoke Island™

SMOKE ISLAND jest zadaszeniem nadającym się do rozwiązania strefy dla palących w środku biurowców. Odpowiednio umieszczone może stać w atrium lub na dachu nowoczesnych office center i galerii handlowych. Ilość miejsc jest zmienna i zależy od wymiarów i wyposażenia wybranego modelu. Podstawą konstrukcji są profile aluminiowe z wytrzymałym wypełnieniem poliwęglanowym. Daje to całemu zadaszeniu dużą odporność oraz żywotność. SMOKE ISLAND dzięki całej gamie akcesoriów oraz dowolności wymiarów może zostać wyposażony w zasilanie elektryczne, zamek, przyciemnienie w dachu i po bokach, wygodną sofę ze stołem oraz system ogrzewania zapewniający eksploatację także w okresie zimowym. Zabudowany wentylator dachowy zapewnia wymianę powietrza, a możliwość przesunięcia całego zadaszenia po prowadnicach pozwala na obrócenie wejścia w pożądanym kierunku, który można w ten sposób ustawić.

Wybierając odpowiednie wymiary SMOKE ISLAND może zostać wyposażony w uchwyt do TV, stojak na prasę, automat na napoje lub przekąski i w pozostałe wyposażenia estetyczne i techniczne według życzenia i potrzeby. Możliwość jego szybkiego zmontowania i zdemontowania rewelacyjnie sprawdzi się w przypadku częstego przemieszczania na wyznaczone miejsca.

Poprzez nalepienie odpowiednich treści na części wewnętrzne wypełnień poliwęglanowych powstaje przestrzeń z dużym potencjałem promocyjnym marki lub nazwy firmy. Zyskacie Państwo niezwykłą prezentację, która przyciągnie uwagę innych już z dużej odległości.

Kolory konstrukcji

Srebrny Biały Beżowy Antracytowy Brązowy Kobaltowy Imitacja drewna

‌Inne kolory na życzenie klienta

Kolor poliwęglanu

Przeźroczysty Matowy

Kolor prowadnic

Beżowy Srebrny Brązowy