System zadaszenia Corso Ultima

Solidniejsza wersja ULTIMA R posiada wzmocnioną konstrukcję dachu i pozwala na spełnienie wymagań klientów posiadających bardziej rozległy taras, którego szerokość wynosi nawet do 6 metrów. Ten typ jest wskazany szczególnie do zadaszenia ogródków frontowych restauracji, kawiarni i hoteli lub innych przestrzeni publicznych.
Nabywając ten model zyskacie Państwo nowoczesne, nieskazitelne pod kątem architektury i wyglądu zadaszenie z liniowo równymi płatami dachu i dużymi płaszczyznami przeszklonymi. Potęgują one wrażenie przestrzeni spełniając zarazem oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Boczne części zadaszenia CORSO ULTIMA zostały pozbawione słupków w celu zapewnienia niczym niezakłóconego widoku i jeszcze bardziej intensywnego połączenia z otaczającym ogrodem. Zadaszenie idzie więc w parze z trendami współczesnej architektury nowoczesnej. Ponieważ uważnie analizujemy życzenia i wymagania naszych klientów, to wdrożyliśmy je do własnego nowego zadaszenia i nazwali go CORSO ULTIMA.

Kolory konstrukcji

Srebrny Biały Beżowy Antracytowy Brązowy Kobaltowy Imitacja drewna

‌Inne kolory na życzenie klienta


Kolor prowadnic

Beżowy Srebrny Brązowy