O nas

Początki firmy Baseny Machov sięgają aż 1995 roku. Od tamtego czasu przeszliśmy wieloma etapami rozwoju. Obecnie jesteśmy stabilną firmą z bogatym doświadczeniem, które stosujemy w praktyce. W 2007 roku wybudowaliśmy nowy zakład w mieście Hronov w województwie hradeckim w Republice Czeskiej.

Pracuj w stabilnej firmie z historią

Naszą domeną są produkty z plastiku. Zajmujemy się produkcją standardowych zbiorników takich jak np. baseny, szamba, szyby, studzienki, ale także produkcją nietypowych elementów jakimi są na przykład elementy spawane technologicznie, zbiorniki ekspansyjne, zbiorniki do sportów strażackich i wiele innych. W produkcji używamy tylko jakościowych materiałów i najnowocześniejsze technologie spawania. Nasi spawacze dysponują książeczkami spawacza wydanymi przez CZESKĄ SPÓŁKĘ SPAWALNICZĄ ANB. Jesteśmy posiadaczami deklaracji zgodności typu produktu spółki TÜV, a z kolei cała nasza firma uzyskała certyfikat zgodnie z normą ISO 9001.
Wszystkie nasze produkty potrafimy dostarczyć tzw. „pod klucz", tzn. włącznie z wykonaniem robót budowlanych oraz końcowym wykończeniem Państwa ogrodu lub instalacji elektrycznej.


Zalety firmy Bazény Machov s.r.o

 • Profesjonalne i indywidualne podejście
 • Nieustanna innowacyjność i poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych (system wzmocnień, szyb technolog.)
 • Konsultacje oraz pomiary na miejscu realizowania przedsięwzięcia to dla nas rzecz oczywista
 • Ostateczne rozwiązanie uszyte dla Państwa na miarę (kolorystyka, schody, siedzenia relaksacyjne, atrakcje, krawędźkończąca, szyb technologiczny)
 • Dostawa do 50 km zawsze gratis
 • Pierwsze zazimowanie basenu zawsze gratis
 • Przygotowanie pod ogrzewanie basenu zawsze gratis
 • Szybki serwis
 • Gwarancje ponadstandardowe
 1. Plastikowy szkielet basenu 60 miesięcy
 2. Akcesoria basenowe 24 miesięcy
 3. Zadaszenie 24 - 60 miesięcy
 4. Roboty budowlane 36 miesięcy


Celem naszej spółki jest zadowolenie naszych klientów. W tym celu staramy się utrzymywać ciekawe ceny zachowując zarazem wysoką jakość. Naszą największą zaletą w odróżnieniu od konkurencji jest indywidualne podejście do każdego klienta. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie uszyte dla Państwa na miarę.

Proszę sprawdzić nasze referencje oraz ocenę naszej firmy na stronie www.bydleniok.cz

Downloadable files

Zapytaj o ofertę cenową lub poradę przy wyborze!

Information about the protection of your personal data

Wiadomość zostanie wysłana na nasz adres e-mailowy, odpowiemy Państwu najpóźniej w przeciągu 3 dni roboczych. Zazwyczaj jednak odpowiadamy do kilku godzin.