O nas

Początki firmy Baseny Machov sięgają aż 1995 roku. Od tamtego czasu przeszliśmy wieloma etapami rozwoju. Obecnie jesteśmy stabilną firmą z bogatym doświadczeniem, które stosujemy w praktyce. W 2018 roku wybudowaliśmy nowy zakład w mieście Machov w województwie hradeckim w Republice Czeskiej.


Pracuj w stabilnej firmie z historią

Naszą domeną są produkty z plastiku. Zajmujemy się produkcją standardowych zbiorników takich jak np. baseny, szamba, szyby, studzienki, ale także produkcją nietypowych elementów jakimi są na przykład elementy spawane technologicznie, zbiorniki ekspansyjne, zbiorniki do sportów strażackich i wiele innych. W produkcji używamy tylko jakościowych materiałów i najnowocześniejsze technologie spawania. Nasi spawacze dysponują książeczkami spawacza wydanymi przez CZESKĄ SPÓŁKĘ SPAWALNICZĄ ANB. Jesteśmy posiadaczami deklaracji zgodności typu produktu spółki TÜV, a z kolei cała nasza firma uzyskała certyfikat zgodnie z normą ISO 9001.
Wszystkie nasze produkty potrafimy dostarczyć tzw. „pod klucz", tzn. włącznie z wykonaniem robót budowlanych oraz końcowym wykończeniem Państwa ogrodu lub instalacji elektrycznej.


Zalety firmy Bazény Machov s.r.o

 • Profesjonalne i indywidualne podejście
 • Nieustanna innowacyjność i poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych (system wzmocnień, szyb technolog.)
 • Konsultacje oraz pomiary na miejscu realizowania przedsięwzięcia to dla nas rzecz oczywista
 • Ostateczne rozwiązanie uszyte dla Państwa (kolorystyka, schody, siedzenia relaksacyjne, atrakcje, krawędźkończąca, szyb technologiczny)
 • Dostawa do 50 km zawsze gratis
 • Pierwsze zazimowanie basenu zawsze gratis
 • Przygotowanie pod ogrzewanie basenu zawsze gratis
 • Szybki serwis
 • Gwarancje ponadstandardowe
 1. Plastikowy szkielet basenu 60 miesięcy
 2. Akcesoria basenowe 24 miesięcy
 3. Zadaszenie 24 - 60 miesięcy
 4. Roboty budowlane 36 miesięcy


Celem naszej spółki jest zadowolenie naszych klientów. W tym celu staramy się utrzymywać ciekawe ceny zachowując zarazem wysoką jakość. Naszą największą zaletą w odróżnieniu od konkurencji jest indywidualne podejście do każdego klienta. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie uszyte dla Państwa.

Proszę sprawdzić nasze referencje oraz ocenę naszej firmy na stronie www.bydleniok.cz

Downloadable files