Dlaczego mieć basen

Basen potrafi zwiększyć wartość użytkową Państwa domu i wnieść większe uczucie zadowolenia dla całej rodziny. Baseny plastikowe są doskonałym kompromisem między pierwszorzędną jakością i dostępną ceną. Baseny te w odróżnieniu od basenów z innych materiałów umożliwiają nadawanie indywidualnych kształtów, dokładnie wedle życzenia klienta, tak więc możliwe jest stworzenie niemal jakiegokolwiek kształtu. Wszystko można dostosować do Państwa oczekiwań. Basen plastikowy może zostać wyposażony w dowolny typ filtrowania, oświetlenia, przeciwprądu, ogrzewaniem wody i oczywiście również zadaszenia.

Basen nabywają Państwo na wiele lat, dlatego trzeba się poważnie zastanowić, komu zlecić jego wybudowanie. Obecnie na naszym rynku znajduje się niezliczona ilość producentów basenów. Niestety znajdują się między nimi również tacy, którzy nie trzymają się prawidłowych procedur technologicznych, gdyż kierują się chęcią o możliwie maksymalne obniżenie ceny końcowej a końcową jakość poddać należy co najmniej pod dyskusję.

Nasze podejście do produkcji basenów

Naszym najważniejszym celem jest produkcja basenów najwyższej jakości, dlatego do produkcji stosujemy wyłącznie materiały z najwyższej półki. Główna konstrukcja basenu jest wykonana z polipropylenu (o grubości co najmniej 5 mm), co jest gwarancją świetnej wytrzymałości mechanicznej i długiej żywotności. Polipropylen jest także bardzo przyjemny na dotyk, jest odporny na działanie promieni UV oraz oddziaływanie środków chemicznych do uzdatniania wody i nawet po upływie lat nie zmienia swój wygląd na skutek używania.

Nasze baseny są projektowane i konstruowane w taki sposób, by niezawodnie służyły przez długie lata. Projekty oraz konstrukcje basenów oparte są o nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie rozwoju i produkcji basenów plastikowych. Każdy klient przychodzi do nas z innymi oczekiwaniami, marzeniami, a zarazem ma inne możliwości, dlatego realizowanie każdego basenu wymaga indywidualnego podejścia. Państwo również mają możliwość stać się właścicielem jednego z tych cieszących się zainteresowaniem basenów plastikowych, i zafundować w ten sposób wspaniałe przeżycia wodne całej swojej rodzinie. Proszę się z nami skontaktować, jesteśmy tutaj dla Państwa.

Zapytaj o ofertę cenową lub poradę przy wyborze!

Information about the protection of your personal data

Wiadomość zostanie wysłana na nasz adres e-mailowy, odpowiemy Państwu najpóźniej w przeciągu 3 dni roboczych. Zazwyczaj jednak odpowiadamy do kilku godzin.