Baseny Ceramical Pool 3000, baseny ceramiczne z Austrii

Hitem ostatnich lat w sprzedaży basenów rodzinnych stają się baseny ceramiczne. Baseny ceramiczne są przeznaczone dla wszystkich osób, które wymagają wykonania w wersji luksusowej, albowiem wyróżniają się ekskluzywnym wyglądem i optymalnymi właściwościami. Do wyboru macie Państwo z szerokiej oferty basenów o przeróżnych kształtach oraz z bogatą gamą kolorów z przepięknym efektem 3D, a więc nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Baseny ceramiczne zafascynują Państwa tak mocno, że nie będziecie chcieć Państwo już nic innego.

Technologia pierwszorzędnych basenów ceramicznych polega na zastosowaniu sandwiczowego rdzenia ceramicznego, w połączeniu ze specjalną powłoką ochronną niezwykle odporną na działanie promieni UV. Ceramiczny rdzeń sendwiczowy zapewnia także szczególną odporność basenu ceramicznego na skręcenia oraz pełni funkcję izolacyjną. Warstwa wierzchnia chroni dolną warstwę farby przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Ponadto warstwa ta zawiera pigmenty, które dodają basenowi przepiękny wygląd trójrozmiarowy, który prezentuje się nadzwyczaj ślicznie przy słonecznej pogodzie, kiedy to fale odbijają się na dnie basenu. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na basen ceramiczny, to będzie Państwu służyć przez wiele lat nie zdradzając najmniejszych śladów zużycia.

Zapytaj o ofertę cenową lub poradę przy wyborze!

Information about the protection of your personal data

Wiadomość zostanie wysłana na nasz adres e-mailowy, odpowiemy Państwu najpóźniej w przeciągu 3 dni roboczych. Zazwyczaj jednak odpowiadamy do kilku godzin.