Baseny od specjalistów wg Twoich oczekiwań

Spędzajcie Państwo czas jak na urlopie przez cały sezon z naszymi basenami. Osobę zainteresowaną basenem zazwyczaj poza parametrami i materiałami ciekawi również cena. Czy wiedzieliście Państwo jednak, że cena basenu zależna jest również od jego żywotności i kłopotów, jakich ludzie doświadczają przy tanich basenach? Proszę razem z nami spojrzeć, o ile więcej nacieszyć się można kąpaniem z niezawodnymi basenami z Machova. Gwarantujemy bezpłatną dostawę w promieniu 50 km od Kudowy-Zdróje.

Wyprodukujemy dla Państwa najwyższej jakości basen zarówno o klasycznych wymiarach, jak i nietypowy basen. Doradzimy Państwu jaki materiał wybrać. Do wyboru są baseny plastikowe, foliowane i ulubione, wyglądające naprawdę luksusowo, baseny ceramiczne. Wiśienką na torcie dla idealnych kąpieli będzie wybór jednego z atrakcyjnych kolorów. Może on być jednolity: jasnoniebieski, średnioniebieski, jasnozielony, biały lub piaskowy. Może to być również zestawienie różnych kolorów dla ściany i dla dna. Bezpłatnie wykonamy dla Państwa pomiary w miejscu, na którym ma stanąć basen. Wszystko, co niezbędne do instalacji, również dostarczymy bezpłatnie.

Potrzebuję porady przy dokonaniu wyboru


Możecie Państwo być spokojni również w sytuacji, kiedy pojawi się kwestia akcesoriów basenowych. A to dlatego, że w odróżnieniu od basenów z ofert różnych sieci handlowych, my dostarczymy potrzebne części nawet za 20 lat. I to jest dużym plusem. Bo w basenie z zaprojektowaną przez nas konstrukcją będą się kąpać Państwa dzieci, a może nawet wnuki. Żywotność takich basenów wynosi 25 - 30 lat.

Jak już usługi, to kompleksowe. Pomożemy Państwu cieszyć się swoim basenem dłużej i częściej za sprawą zadaszenia basenu. Z zanieczyszczeniami poradzą sobie z kolei skimmery albo rynny przelewowe oraz roletowe przykrycia powierzchni wodnej. Jest to tak także ważnym elementem bezpieczeństwa dla dzieci i zwierząt w pobliżu basenu.

Proszę wybrać typ basenu oraz akcesoria: